PAKKUMINE PESULATELE

AUTOKEEMIA PAKKUMINE
PESULATELE / KOOSTÖÖ-PARTNERITELE

Maaletooja Pinnakaitse OÜ võimaldab autopesulatel asuda töötama professionaalsete autokeemia toodetega, mis on ennast turul juba professionaalide poolt heaks kiidetud ning mis toimivad nii, nagu professionaalidele loodud autokeemia toimima peab! Eestis teeme koostööd paljude erinevate pesulatega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Võrus, Valgas, Viljandis ja ka paljudes teistes eelmainimata linnades. Autopesu, poleerimine ja kaitsmine nanotöötlusega on lihtne, kui kasutad õiget

autokeemiat!

MEIE MOTO:
Tõsta Baltikumis ja Eestis asuvate pesulate kvaliteeti jagades professionaalseid nõuandeid ning varustades ettevõtet Professionaalide poolt kasutusel oleva autokeemiaga. Hulgimüüjana tagame lisaks toodete kvaliteedile ka ärikliendi hinnapoliitika, mis teeb ettevõtte majandamise oluliselt lihtsamaks.

MEESKOND & TUGI

+ Meie meeskond on kogenud ja töötanud autopesu valdkonnas (ka autosid ise pesnud, poleerinud ja kaitsetöötlusi pakkunud) juba ligi 10 aastat!
+ Meie meeskonnaga liitudes saad osa meie lisaks suurepärasele võimalusele kasutada professionaalidele loodud autokeemiat, ka võimaluse küsida nõu ja saada personaalset lähenemist enda ettevõtte edendamisel ning töövõtete täiendamisel.

KOOSTÖÖ

+ Koostööna pakume  täielikku autokeemia- ja tarvikute toodetega varustamist.
+ Koostööpartneritele pakume paindlikku tasumisvõimalust arve alusel, tasuta meeskondliku tuge ja abi ning muidugi toetame enda püsikliente ka vastava hinnapoliitikaga.
+ Lisaks oleme valmis aitama teil kujundada ruumide paigutust ja varustama teid ka professionaalsete brändide bänneritega, mis loovad teie ruumile veelgi professionaalsema miljöö.
+ Alustavat pesulat varustame kõige vajaliku infoga, mida üks pesula omanik teadma peaks: Aitame koostada konseptsiooni, jagame teadmisi hinnakirja kujunemisest ja tööde sisust ning jagame muud vajalikku infot, mis võiks säästa oluliselt teie eelarvet.

+ BOONUS: Meie meeskonnaga liitudes kujundame ning valmistame teie ettevõttele hinnakirja, millele lisame ka teie ettevõtte logo!

MILLISED VÕIMALUSED SAAB AUTOPESULA?

* Professionaalse meeskonna toe!
* Autokeemia, mis on professionaalide poolt testitud ja heaks kiidetud!
* Kiire abi autohoolduses tekkivate probleemide lahendamiseks.
* Töötajate tervist ja keskkonda säästvad töövahendid.
* Personaalse koolituse ning kõik vajalikud teadmised.
* Võimaluse sammuda professionaalide jälgedes.

KONTAKT:

  • Profimüük: +372 5453 0009
  • E-mail: info@pinnakaitse.ee
  • Pinnakaitse OÜ
  • Linnavere tee 3
  • Soinaste, 61709
  • Tartumaa, Eesti
  • Reg. nr: 14660125
  • KMKR: EE102207109